HAKKIMIZDA

Teknoloji, yenilikçilik ve müşteri memnuniyeti temelleri üzerinde büyüyen Prado ekonomik depolama ve ev düzenleme ürünleri konusunda yurt içi ve yurt dışında kurumsal firmalara ve son kullanıcılara ürün ve hizmet sunmaktadır.

Prado, 2011 yılında “portatifbezdolap.com” e-ticaret sitesi ile bez dolap sektörüne yeni bir pazarın kapılarını açarak en büyük yenilikçi adımını atmıştır. E-ticaret hacminin giderek büyümesi ile birlikte müşterilerin geri bildirimlerini dikkate alarak ürün çeşitliliğini sürekli artırırken, ürün ve hizmet kalitesini de iyileştiren Prado’nun başarısındaki en büyük rol müşteri odaklı yaklaşımları olmuştur.

Genç ve enerjik yapısı ile sürdürülebilir bir büyüme hedefleyen Prado, ev düzenleme ürünleri sektörüne değer katmaktadır. Yenilikçi tasarımları, verimli üretim süreçleri ve teknolojiyi kullanabilme kabiliyeti ile bugün Türkiye’nin en büyük e-ticaret markaları ve offline mağazaları ile işbirliği yapmaktadır. Firmamız Türkiye’nin bu sektördeki ithal ürünlere olan bağımlılığını azaltıp, ihracat hacmini sürekli arttırarak ülkesine katma değer sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

E-Tedarikçi Prado

Prado yeni iş modeli olan e-ticaret tedarikçilik hizmeti sunmaya başlamıştır. Böylece üreticilerin üretimlerine odaklanarak e-ticarete hızlı bir başlangıç yapmalarına aracılık etmektedir. Kendi teknolojik alt yapısı, insan kaynakları ve depolarını kullanan Prado, bünyesine kattığı markalara aynı anda 20’den fazla e-ticaret sitesinden ürünlerini satabilme imkanı sunmaktadır.

Hiçbir operasyon yükü ve yatırım maliyetine girmeden, bizimle işbirliği yaparak ürünlerinizi aynı anda Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinde satışa sunabilirsiniz. Gelişen internet pazarında yerinizi almak için acele edin, rakiplerinizden bir adım öne geçin.

Vizyonumuz: Ev düzenleme ürünlerinde Türkiye’de söz sahibi olmak.

Misyonumuz: Paydaşlarımızla iyi işbirliğini sürekli kılmak, artan müşteri beklentilerini zamanın ruhuna uygun olarak ürünlerimize yansıtabilmektir.

 

Translate »